Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev Iç Tasarımı

EL Residence

Konut Ev Iç Tasarımı EL Residence, özelleştirilmiş düzenlere odaklanan bir tasarımla, doku ve malzemelerle yeni bir yaratıcılık patlamasıyla tasarlanmak için ilham aldı. Cesur ve olgun bir tema, birincil tasarım yaklaşımını yumuşatmak için canlı renk ve kavisli şekil tasarım öğesi dokunuşuyla ana tasarım fikri haline geldi. Genel tasarım yaklaşımını ortaya çıkarmak için krom çelik, metal elemanlar, doğal taşlar ve mermer gibi malzemeler kullanılırken, erkeksi titreşimi dengelemek ve iç mekanı aydınlatmak için organik şekilli süs eşyaları ve mobilya biçimindeki kadınsı unsurlar birleştirilmiştir. .

Proje Adı : EL Residence, Tasarımcıların adı : Chaos Design Studio, Müşterinin adı : Chaos Design Studio.

EL Residence Konut Ev Iç Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.