Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev Iç Tasarımı

Angel VII Private Residence

Konut Ev Iç Tasarımı Özel bir malzeme karışımı ile bu konut içi iç mekan, rahat, saf ve zamandan bağımsız bir alan olacak şekilde tasarlanmıştır. Mekandaki küçük atriyum, tüm iç zemin kat alanlarından ve konutların dışından görebileceğiniz bir unsur olduğu için tasarım özelliği olarak da hizmet veriyor. Aynı zamanda yukarıdaki koridor için güvenli bir bariyer görevi görür. Tasarımcı tavan sarkıt lambaları ile birlikte merdiven tasarımı, ana yemeğin çekici bir mekansal öğesi olarak hizmet eder.

Proje Adı : Angel VII Private Residence, Tasarımcıların adı : Irini Papalouka, Müşterinin adı : Irini Papalouka Interior Architect.

Angel VII Private Residence Konut Ev Iç Tasarımı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.