Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kamusal Sanat Alanı

Dachuan Lane Art Installation

Kamusal Sanat Alanı Jinjiang Nehri'nin Batı Şeria'sı Chengdu'nun Dachuan şeridi, Chengdu Doğu Kapısı Şehir duvarının kalıntılarını birbirine bağlayan tarihi bir caddedir. Projede Dachuan Lane'in tarihteki kemerli yolu orijinal caddede eski usulle yeniden inşa edilmiş ve bu sokağın hikayesi sokak sanatı enstalasyonu ile anlatılmıştır. Sanat enstalasyonunun müdahalesi, hikayelerin devamı ve aktarımı için bir tür medyadır. Sadece yıkılan tarihi sokakların ve şeritlerin izlerini yeniden üretmekle kalmaz, aynı zamanda yeni caddeler ve sokaklar için bir tür kentsel hafıza sıcaklığı sağlar.

Proje Adı : Dachuan Lane Art Installation, Tasarımcıların adı : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Müşterinin adı : Verge Creative Design.

Dachuan Lane Art Installation Kamusal Sanat Alanı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.