Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Diş Kliniği

Calm the World

Diş Kliniği Hastalar için diş kliniğinde beklemek genellikle endişelidir ve beklenenden daha uzundur. Tasarım ekibi, sakin bir bekleme ortamının anahtar olduğunu öne sürdü. Resepsiyon ve bekleme alanı olarak işlev gören geniş, yüksek tavanlı bir lobi daha sonra hastaların ilk izlenimi için yaratıldı. Bir kişinin her zaman kendi sakinliğini arayabileceği eski bir okul kütüphanesinin ambiyansını tanıtmak için kasık tonoz tavan, basit ahşap pervazlar ve mermer ızgara zemin kullanırlar. Personel için çok amaçlı ofis ayrıca şehrin sokak arka planındaki kasık tonoz lobisinden sarkan modern bir avizenin lüks manzarasına sahiptir.

Proje Adı : Calm the World, Tasarımcıların adı : Matt Liao, Müşterinin adı : D.More Design Studio.

Calm the World Diş Kliniği

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.