Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bireysel Ev Termostatı

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Bireysel Ev Termostatı Akıllı Telefon için Termostat, geleneksel termostat tasarımlarına aykırı olarak minimalist, zarif bir tasarım sunar. Yarı saydam küp bir anda beyazdan renge gider. Tek yapmanız gereken, cihazın arkasına 5 adet değiştirilebilir renkli filmden birini uygulamaktır. Yumuşak ve hafif renk, hassas bir orijinallik dokunuşu getiriyor. Fiziksel etkileşimler minimumda tutulur. Basit bir dokunuş, diğer tüm kontroller kullanıcının akıllı telefonundan yapılırken sıcaklığı değiştirmeye izin verir. Eşsiz kalitesi ve minimum enerji tüketimi ile seçilen E-mürekkep ekranı.

Proje Adı : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Tasarımcıların adı : Netatmo, Müşterinin adı : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Bireysel Ev Termostatı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.