Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bireysel Ev Termostatı

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Bireysel Ev Termostatı Akıllı Telefon için Termostat, geleneksel termostat tasarımlarına aykırı olarak minimalist, zarif bir tasarım sunar. Yarı saydam küp bir anda beyazdan renge gider. Tek yapmanız gereken, cihazın arkasına 5 adet değiştirilebilir renkli filmden birini uygulamaktır. Yumuşak ve hafif renk, hassas bir orijinallik dokunuşu getiriyor. Fiziksel etkileşimler minimumda tutulur. Basit bir dokunuş, diğer tüm kontroller kullanıcının akıllı telefonundan yapılırken sıcaklığı değiştirmeye izin verir. Eşsiz kalitesi ve minimum enerji tüketimi ile seçilen E-mürekkep ekranı.

Proje Adı : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Tasarımcıların adı : Netatmo, Müşterinin adı : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Bireysel Ev Termostatı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.