Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oyuncaklar

Minimals

Oyuncaklar Minimals ana renkler ve geometrik şekiller le oluşturulmuş sevimli hayvanlardır. İsim “minimalism” ve “mini-animals” kelimelerinin sıkıştırılması ile oluşmuştur. Gereksiz tüm şekiller, özellikler ve kavramlar yok edilerek oyuncağın özü ortaya konmuştur. Hep birlikte renk skalaları, hayvanlar, giysiler ve modeller oluşturuyorlar ve insanları kendileriyle özleştirdikleri hayvanı seçmeye teşvik ediyorlar.

Proje Adı : Minimals, Tasarımcıların adı : Sebastián Burga, Müşterinin adı : Minimals.

Minimals Oyuncaklar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.