Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma

Claire de Lune Chandelier

Aydınlatma Dekoratif şamdan, yeniden kullanılabilir taşıma çantasıyla müşteriye ulaşmaktadır. Geçmişi çağrıştıran görkemli ve lüks bir barok/rokoko ürününü modern malzemelerle ve çok uygun bir fiyata sunuyoruz( Montaj talimatları ürünle birlikte broşür ve CD olarak verilmektedir). Ürünün demonte olarak paketlenmesi kendi adımıza CO2 salınımını azaltmak için büyük bir çaba ve kullanıcılar için de çevre duyarlılığına bir davettir.

Proje Adı : Claire de Lune Chandelier, Tasarımcıların adı : Claire Requa, Müşterinin adı : Brand: Claire de Lune Chandelier.

Claire de Lune Chandelier Aydınlatma

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.