Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çizim Şablonları

insectOrama

Çizim Şablonları InsectOrama 48 modelden oluşan 6 farklı çizim şablonudur. Çocuk ve yetişkinlerin yaratıcı, hayali canlılar çizmeleri için tasarlanmıştır. InsectOrama birçok çizim şablonunun aksine sadece kafa, gövde ve pençe gibi temel canlı öğelerini barındırır(insan, hayvan ve böcek). Bir kalemle sonsuz bir yaratık serisi yaratıp istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Proje Adı : insectOrama, Tasarımcıların adı : Stefan De Pauw, Müşterinin adı : .

insectOrama Çizim Şablonları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.