Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dış mekan sehpa

Growing Table

Dış mekan sehpa Yetiştirme masası ceviz ağacından yapılmıştır. Ceviz ağacı toprak rengini andırır ve bitkileri daha görünür kılan bir zemin oluşturur. Genel tasarım dinamik hareket ile statik duruşun bir kesişimidir. Masa bitkilerin yetiştirilebildiği ve seyredilebildiği, tabiata yakınlaştıran dinlendirici bir ortam sağlar. Masa yüzeyi ışığı yayarak sera özelliği yaratır. Son olarak masa katlanarak saklanabilir. Katlandığında 26x26x4 inç ebatlarında bir hacme küçülür.

Proje Adı : Growing Table, Tasarımcıların adı : Nga Ying, Amy Sun, Müşterinin adı : .

Growing Table Dış mekan sehpa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.