Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Içecek

Firefly

Içecek Bu tasarım Chia ile yeni bir kokteyl, ana fikir, çeşitli lezzet aşamalarına sahip bir kokteyl tasarlamaktı.Bu tasarım aynı zamanda siyah ışık altında görülebilen farklı renklerle geliyor ve bu da onu partiler ve kulüpler için uygun kılıyor. Chia, herhangi bir tadı ve rengi emebilir ve saklayabilir, böylece Firefly ile kokteyl hazırlandığında adım adım farklı tatlar yaşayabilirsiniz.Bu ürünün besin değeri, diğer kokteyllere göre daha yüksektir ve bunun nedeni Chia'nın yüksek besin değeri ve düşük kalorisidir. . Bu tasarım, içecek ve kokteyl tarihinde yeni bir bölümdür.

Kapsül

Wildcook

Kapsül Wild Cook kapsülü, çeşitli doğal içeriklere sahip bir kapsüldür ve yiyecekleri içip farklı tatlar ve kokular oluşturmak için tasarlanmıştır. Çoğu insan, yiyecekleri füme yapmanın tek yolunun çeşitli odun türlerini yakmak olduğuna inanır, ancak gerçek şu ki, yemeğinizi birçok malzeme ile füme yapabilir ve yepyeni bir tat ve koku yaratabilirsiniz. Tasarımcılar dünya genelindeki tat farklılıklarının farkına vardılar ve bu nedenle, farklı bölgelerde kullanılabilirlik söz konusu olduğunda bu tasarım tamamen esnek. Bu kapsüller, karışık ve tek bileşenlerle gelir.

Saç Maşası

Nano Airy

Saç Maşası Nano havadar saç maşası, yenilikçi bir negatif iyon teknolojisi kullanır. Uzun süre pürüzsüz dokuyu, yumuşak parlak kıvrımı korur. Kıvrık boru nano seramik bir kaplamaya tabi tutulmuş, çok pürüzsüz hissediyor. Negatif iyonların sıcak havası ile saçları yumuşak ve hızlı bir şekilde kıvırır. Havasız bukle maşasıyla karşılaştırıldığında daha yumuşak bir saç kalitesinde bitirebilirsiniz.Ürünün temel rengi yumuşak, sıcak ve saf mat beyaz, vurgu rengi ise pembe altındır.

Saç Düzleştirici

Nano Airy

Saç Düzleştirici Nano havadar düzleştirici ütü, nano seramik kaplama malzemelerini yenilikçi negatif demir teknolojisi ile birleştirerek saçı nazikçe ve şık bir şekilde hızla düz şekle sokar. Kapağın ve gövdenin üst kısmında bulunan mıknatıs sensörü sayesinde cihaz, kapak kapatıldığında otomatik olarak kapanır, bu da taşıması güvenlidir. USB şarj edilebilir kablosuz tasarıma sahip kompakt gövdenin çantada saklanması ve taşınması kolaydır ve kadınların her zaman, her yerde şık bir saç stilini korumalarına yardımcı olur. Beyaz ve pembe renk düzeni, cihaza kadınsı bir karakter kazandırır.

Beslenme Çantası

The Portable

Beslenme Çantası Catering endüstrisi gelişiyor ve paket servis, modern insanlar için bir zorunluluk haline geldi. Aynı zamanda çok fazla çöp de üretildi. Yiyecekleri saklamak için kullanılan yemek kutularının çoğu geri dönüştürülebilir, ancak yemek kutularını paketlemek için kullanılan plastik torbalar gerçekten de geri dönüştürülemez. Plastik poşet kullanımını azaltmak için yemek kutusu ve plastiğin işlevleri yeni yemek kutuları tasarlamak için birleştirildi. Balya kutusu, parçasını taşıması kolay bir sapa dönüştürür ve birden fazla yemek kutusunu entegre ederek yemek kutularını paketlemek için plastik poşet kullanımını büyük ölçüde azaltır.

Tıraş Makinesi

Alpha Series

Tıraş Makinesi Alpha serisi, yüz bakımı için temel görevleri yerine getirebilen kompakt, yarı profesyonel bir tıraş makinesidir. Ayrıca güzel estetikle birleşen yenilikçi yaklaşımla hijyenik çözümler sunan bir ürün. Kolay kullanıcı etkileşimi ile birlikte sadelik, minimalizm ve işlevsellik, projenin temellerini oluşturur. Keyifli kullanıcı deneyimi anahtardır. İpuçları, tıraş makinesinden kolayca çıkarılabilir ve saklama bölümüne yerleştirilebilir. Bağlantı birimi, tıraş makinesini şarj etmek ve saklama bölümündeki UV Işığıyla desteklenen uçları temizlemek için tasarlanmıştır.