Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanatsal Takı

Phaino

Sanatsal Takı Phaino, sanat ve teknolojiyi birleştiren 3 boyutlu baskılı bir mücevher koleksiyonudur. Küpe ve kolyelerden oluşur. Her parça, insan etkileşiminin, duygularının ve fikirlerinin derinliğini ortaya çıkaran, Zoi Roupakia'nın minimalist kavramsal sanat eserinin 3 boyutlu yeniden yaratımıdır. Sanat eserlerinin her birinden bir 3B model çıkarılır ve bir 3B yazıcı mücevheri 14K altın, pembe altın veya rodyum kaplama pirinçten üretir. Takı tasarımları minimalizmin sanatsal değerini ve estetiğini koruyarak, Phaino adından da anlaşılacağı gibi insanlara anlam veren parçalar haline geliyor.

Proje Adı : Phaino, Tasarımcıların adı : Zoi Roupakia, Müşterinin adı : Zoi Roupakia.

Phaino Sanatsal Takı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.