Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
El Çantası

Lemniscate

El Çantası Küçük boyutlu çantalar gece ve gündüz kullanım için çok yönlüdür. "Sonsuzluk" sembollü tasarım tutamağıyla, bir el çantasının hayali aksesuarları yoktur. Ana malzeme şıklığın ve uyumun göstergesi olan deridir. tasarım kişinin modern ve lüks yaşam tarzını basit ve doğrudan bir "denge" ile yansıtmayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla bu çanta minimalist modanın somut örneğidir.

Proje Adı : Lemniscate , Tasarımcıların adı : Ho Kuan Teck, Müşterinin adı : MYURÂ.

Lemniscate  El Çantası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.