Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takılar

Glueckskind

Takılar Glueckskind takıları aşk için bir vaattir: Bebek Jamie cazibenin içine sarılır ve hayatını annesinin ellerine emanet eder. Bebek başparmağını emerek sırtüstü yatırılır. Doğmamış çocuğunun zihnindeki her hamile kadının zihninde bulunan zihinsel vizyonudur. Cazibe, bebek ve anne arasındaki koşulsuz karşılıklı güven bağını sembolize ediyor ve bu güvene saygı gösteriyor. Bebek Sam dünyanın zirvesinde, güvenli, sağlıklı ve mutlu. Kullanıcı bebeği gururla taşır ve kendini kendine güvenen bir anne olarak sunar. Tılsım bir grup: Güven bana, seviliyorsun.

Proje Adı : Glueckskind, Tasarımcıların adı : Britta Schwalm, Müşterinin adı : Glueckskind.

Glueckskind Takılar

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.