Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma

plUsminus

Aydınlatma Benzersiz bir armatür artı aydınlatma armatürünün işlevsel unsurları döndürülebilir, taşınabilir, çıkarılabilir veya teslim edilebilir. Kesinlikle herhangi bir kişi lambayı kendi takdirine göre ayarlayabilir ve çubuğun üzerinde bir ekran veya aydınlatma, lüks bir avize veya çalışma lambası, dekoratif kurulum veya zemin lambası toplayabilir. Malzeme Cam, bakır, bronz, muhteşem bir nesnenin kişileştirilmesi. Bir elemanın boyutu 500 x 50 x 50'dir

Proje Adı : plUsminus, Tasarımcıların adı : Taras Zheltyshev, Müşterinin adı : TarasovDesign.

plUsminus Aydınlatma

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.