Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şirket Hediyesi

Yun Tea

Şirket Hediyesi Bu çay koleksiyonu tasarımı, farklı bir yaklaşım ve ses tonuyla bu Çin kültürel geleneğini dünya çapındaki insanlara tanıtmaya yardımcı olan iki dilli bir marka kimliğiyle Çin burçları ve yıldız falları konseptini içeriyor. Batı chinoiserie söğüt deseninin grafik stili, çay ve zodyak uğurlu çiçeği ile ilgili görsel bir kimlik oluşturan doğu Çin kağıt kesme burç karakteriyle manipüle edilmiştir.

Proje Adı : Yun Tea, Tasarımcıların adı : Jacky Cheung, Müşterinin adı : SharpMotion.

Yun Tea Şirket Hediyesi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.