Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katlanır Sandalye

Flipp

Katlanır Sandalye Akıcı hareket ve işlevsellikten ilham alan Flipp Sandalye, minimalizm ve konforu göz alıcı bir tasarımda bir araya getiriyor. Sandalye, modern iç mekanlar için pratik ve farklı bir oturma çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Tasarımda dikdörtgen bir taban, üç ayak ve gerektiğinde kolayca içeri ve dışarı açılan bir koltuk bulunur. Hafif olmasının yanı sıra katlanabilir yapısı sayesinde saklaması ve taşıması kolay olan sandalye, günlük kullanım için veya arkadaşlar ziyarete geldiğinde ekstra oturma yeri olarak mükemmeldir.

Proje Adı : Flipp, Tasarımcıların adı : Mhd Al Sidawi, Müşterinin adı : Mhd Al Sidawi.

Flipp Katlanır Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.