Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mektup Açacağı

Memento

Mektup Açacağı Her şey şükranla başlar. Meslekleri yansıtan bir dizi mektup açıcı: Memento sadece bir araç seti değil, aynı zamanda kullanıcının minnettarlığını ve duygularını ifade eden bir dizi nesnedir. Ürün semantiği ve farklı mesleklerin basit görüntüleri aracılığıyla, her Memento parçasının kullanıldığı tasarımlar ve benzersiz yollar kullanıcıya çeşitli içten deneyimler yaşatır.

Proje Adı : Memento, Tasarımcıların adı : Bryan Leung, Müşterinin adı : Bryan Leung.

Memento Mektup Açacağı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.