Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Butik Otel

108T Playhouse

Butik Otel 108T Playhouse, Singapur'un yaşam tarzına kısa bir bakış sunan bir butik oteldir. Duyguları harekete geçiren eğlenceli tasarım öğeleriyle bezenmiş konuklar, Singapur'un mirası, tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinebilir. Süitler sadece geceyi geçirmek için değil, içinde yaşanacak şekilde tasarlandığından otantik bir deneyim onları bekliyor. Kendi başına bir destinasyon olan 108T Playhouse, konukları tesislerinde oyalanmaya ve tek bir yerde yaşamanın, çalışmanın ve oyun oynamanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemeye davet ediyor - bu, arazi kıtlığı çeken Singapur'da giderek yaygınlaşan bir fenomen.

Proje Adı : 108T Playhouse, Tasarımcıların adı : Constance D. Tew, Müşterinin adı : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse Butik Otel

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.