Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzükler

Blessed Child

Yüzükler Kutsanmış Çocuk yüzükleri aşk için bir vaattir: Bebek Jamie yüzüğün içine sarılır ve hayatını annesinin ellerine emanet eder. Bebek başparmağını emerek sırtüstü yatırılır. Doğmamış çocuğunun zihnindeki her hamile kadının zihninde bulunan zihinsel vizyonudur. Yüzük, bebek ile anne arasındaki koşulsuz karşılıklı güven bağını sembolize eder ve bu güvene saygı gösterir. Bebek Sam dünyanın zirvesinde, güvenli, sağlıklı ve mutlu. Kullanıcı bebeği gururla taşır ve kendini kendine güvenen bir anne olarak sunar. Yüzük, "Güven bana, seviliyorsun!" Diyen bir gruptur.

Proje Adı : Blessed Child, Tasarımcıların adı : Britta Schwalm, Müşterinin adı : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child Yüzükler

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.