Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa Oyunu

Orbits

Masa Oyunu Orbits, stratejik düşünme ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeyi amaçlayan uzaydan ilham alan bir tahta oyunudur. Mantıksal, kinestetik ve mekansal zekayı geliştirir. Oyun sonsuz çeşitlilikte kombinasyonlar sunar. Yörüngeler 2-4 oyuncu ve 8 yaş ve üstü kişiler için uygundur. Oyunun amacı, tüm yörünge eğrilerini başkalarıyla temas etmeden stabilize etmektir. Sağ hareket eğriyi önceki stabilize eğrinin üstüne veya altına geçirmektir. Bir eğrinin diğeriyle temas etmesi durumunda, sıra bir sonraki oyuncuya geçer. Stratejinizi planlayın ve eğrilere temas etmeyin!

Proje Adı : Orbits, Tasarımcıların adı : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Müşterinin adı : Orbits.

Orbits Masa Oyunu

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.