Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
El Yapımı Klasik Tavan

Rayon

El Yapımı Klasik Tavan Rayon, Mısır'daki özel bir müşteri için bir yemek odasında masif meşe ağacından yapılmış el işi bir tavan. Bu Fransız klasik tarzı sanat eserinin tasarımı ve yürütülmesi yaklaşık bir yıl sürdü. Mısırlı zanaatkârlar tarafından el işi 4.25m x 6.80m, hepsi el yapımı masif meşe ahşap motiflerle kaplanmış, saten parlaklık ve patine ise vintage görünümünü yaratmak için kullanılmıştır. Tasarım konsepti güneş ışınları gibi krepçi bir güneşe benziyor. Işınlar gösterişli Fransız klasik yetenek ayırt edici yaprakları ve dalları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Proje Adı : Rayon, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon El Yapımı Klasik Tavan

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.