Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şişe

La Pasion

Şişe Bu, Studio Xaquixe'deki ekip üyelerinden Arturo López tarafından tasarlanan el yapımı bir nesne. Şişe fikrini, birbirine sarılan bir çifte benzeyen bir ağaç gördüğünde anladı ve bu, sevdiklerinin birbirini "pasión" ile tutarken nasıl bir hale geldiklerini düşünmesini sağladı. Parçayı oluştururken kullanılan cam ve Studio Xaquixe'de kullanılan tüm camlar% 95 geri dönüştürülür. Stüdyoda kullanılan Fırınlar mürettebat tarafından yapılır ve metan gazı haline getirilmek üzere işlenmiş atık bitkisel yağ veya biyokütle gibi organik atıklarla beslenir.

Proje Adı : La Pasion, Tasarımcıların adı : Studio Xaquixe, Müşterinin adı : Studio Xaquixe.

La Pasion Şişe

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.