Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Mobilyaları

Valente

Banyo Mobilyaları Doğanın değerli taşlarından ilham alan Valente banyo koleksiyonu, banyonuzu tasarlama ve mevcut kullanım çeşitliliği ile mekanı özelleştirme lüksünü sunuyor.Doğadaki her değerli taş benzersiz olduğu için Valente koleksiyonunun tüm mobilya unsurları farklı boyutlarda ve Farklı ebat ve renklerde tasarlanan bu elemanların amacı banyolarımıza doğanın cennetsel güzelliğini getirmek ve banyolara bir ritim, dinamizm kazandırmaktır.

Proje Adı : Valente, Tasarımcıların adı : Isvea Eurasia, Müşterinin adı : ISVEA.

 Valente Banyo Mobilyaları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.