Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Prism

Sehpa Prizma, bir hikaye anlatan bir tablodur. Bu tabloya hangi açıdan bakarsanız bakın size yeni bir şey gösterecektir. Işık yansıtan bir prizma gibi - bu tablo tek bir çubuktan ortaya çıkan renk çizgilerini alır ve bunları çerçevesine dönüştürür. Doğrusal geometrisini örerek ve bükerek bu tablo noktadan noktaya dönüşür. Renkleri karıştırma labirenti, bir bütün oluşturmak için birbirine karışan yüzeyler oluşturur. Prizma, biçiminde ve işlevinde bir minimalizme sahiptir, ancak içindeki karmaşık bir geometri ile birleştiğinde, beklenmedik ve bir şekilde anlaşılmaz bir şeyi ortaya çıkarır.

Proje Adı : Prism, Tasarımcıların adı : Maurie Novak, Müşterinin adı : MN Design.

Prism Sehpa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.