Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Fallen Bird

Sehpa Tıpkı Immanuel Kant gibi, işime ruhunu veren estetik bir fikirden başlıyorum. Her zaman kendi yolumu izlerim: sezgisel, duygusal ve bilinçli olarak belirli bir temaya dahil olur. (E) hareketindeki Üçgenler, katı bir geometrik şekilden, eşkenar üçgenden başlayan, destek noktalarının uymadığı ilk hikaye. kesilme. Hem tabureler, masalar vb.

Proje Adı : Fallen Bird, Tasarımcıların adı : André Verroken, Müşterinin adı : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Sehpa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.