Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çift Lavabo

4Life

Çift Lavabo 4Life İkili lavabo, sağlam formu ve fonksiyonel kullanımıyla banyolarda yerini alıyor. Lavabo, kullanıcıya ürünü aynı anda tek lavabo ve çift lavabo olarak kullanma fırsatı sunmak için tasarlanmıştır. Tek lavabo kullanımında ürün geniş bir raf alanı sağlar; çift lavabo kullanımında, raf iptal edilir ve yeni bir lavabo oluşur ve bu şekilde lavabo aynı anda iki kişi tarafından kullanılabilir. Raf yönü iptal edilerek, artık kullanılmayan raf, talep edildiğinde temin edilen montaj elemanları ile banyo mobilyalarında raf olarak kullanılabilir.

Proje Adı : 4Life, Tasarımcıların adı : SEREL Seramic Factory, Müşterinin adı : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Çift Lavabo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.