Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ticari Alan & Vip Bekleme Odası

Commercial Area, SJD Airport

Ticari Alan & Vip Bekleme Odası Bu proje dünyadaki yeşil tasarım havaalanları yeni trendine katılıyor, terminalde mağazalar ve hizmetler içeriyor ve yolcunun örneği sırasında bir deneyim yaşatmasını sağlıyor. YEŞİL Havaalanı Tasarım Trendi, daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir aeroportuary tasarım değerine sahip alanları içerir, ticari alan alanının toplamı, piste bakan anıtsal bir cam cephe sayesinde doğal güneş ışığı ile aydınlatılır. VIP Lounge, organik ve öncü bir hücre tasarım konsepti düşünülerek tasarlanmıştır. Cephe, dış görünüşü engellemeden odada mahremiyet sağlar.

Proje Adı : Commercial Area, SJD Airport, Tasarımcıların adı : sanzpont [arquitectura], Müşterinin adı : sanzpont [arquitectura].

Commercial Area, SJD Airport Ticari Alan & Vip Bekleme Odası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.