Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüksek Teknoloji Perakende Mağazası

Cyfer

Yüksek Teknoloji Perakende Mağazası Gelecekteki perakende alanı iç mekanları, şimdiki gibi, keyifli bir alışveriş deneyimini teşvik edecek ve satılan ürün türüne göre uyarlanacak şekilde tasarlanmalıdır. Cyfer, QR koduyla tasarlanmış yüksek teknoloji ürünü bir perakende satış mağazasıdır. Doğası gereği minimalist olan iç ve dış tasarım unsurları, gelecekte beklenen ürünün gücünü vurgulayan, akıcı bir ortam oluşturmak için bir araya gelirken, algı, keyif düzeyini yükselten alakasız engellerle kesintiye uğramaz ve ürünlerle etkileşim arzusunu güçlendirir.

Proje Adı : Cyfer, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer Yüksek Teknoloji Perakende Mağazası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.