Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Broş

Nautilus Carboniferous

Broş "Nautilus Carboniferous" broş, doğanın altın oranla ilgili kutsal geometrilerini araştırıyor. Yüksek teknoloji malzemeleri kullanılarak, broş 0.40mm karbon fiber / Kevlar kompozit levhalar kullanılarak üretildi ve bileşenler altın, paladyum ve Tahiti incisinde özenle inşa edildi. Detaylara azami özen gösterilerek tamamen el yapımı olan broş, doğanın güzelliğini, matematiği ve ikisi arasındaki ilişkiyi temsil ediyor.

Proje Adı : Nautilus Carboniferous, Tasarımcıların adı : Ezra Satok-Wolman, Müşterinin adı : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Broş

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.