Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çeşni Konteyner

Ajorí

Çeşni Konteyner Ajorí, her ülkenin farklı mutfak geleneklerini tatmin etmek ve uydurmak için çeşitli baharatları, baharatları ve çeşnileri organize etmek ve saklamak için yaratıcı bir çözümdür. Zarif organik tasarımı onu heykelsi bir parça haline getirerek masanın etrafında bir konuşma başlatıcısı olarak mükemmel bir süs oluşturuyor. Ambalaj tasarımı, sarımsak kabuğundan ilham alınarak tekil bir eko-ambalajlama önerisi haline geldi. Ajorí, doğadan esinlenen ve tamamen doğal malzemelerden yapılmış, gezegen için çevre dostu bir tasarımdır.

Proje Adı : Ajorí, Tasarımcıların adı : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Müşterinin adı : photoAlquimia .

Ajorí Çeşni Konteyner

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.