Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Poster

Disease - Life is Golden

Poster Proje sosyal bir sahneyi alışılmadık şekilde tarif etmek ve izleyiciyi etkilemek için, bazı tasarımlar yaratma arzusundan doğmuştur. Amaç, hastalığı almak ve ona cazip ve merak uyandırıcı bir görünüm vermektir. Hastalık kötü bir şeydir ama farklı bir şekilde de görülebilir.

Proje Adı : Disease - Life is Golden, Tasarımcıların adı : Giuliano Antonio Lo Re, Müşterinin adı : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Poster

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.