Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Poster

Disease - Life is Golden

Poster Proje sosyal bir sahneyi alışılmadık şekilde tarif etmek ve izleyiciyi etkilemek için, bazı tasarımlar yaratma arzusundan doğmuştur. Amaç, hastalığı almak ve ona cazip ve merak uyandırıcı bir görünüm vermektir. Hastalık kötü bir şeydir ama farklı bir şekilde de görülebilir.

Proje Adı : Disease - Life is Golden, Tasarımcıların adı : Giuliano Antonio Lo Re, Müşterinin adı : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Poster

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.