Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elektrikli Testere

Rotation Saw

Elektrikli Testere Elektrikli zincir testerenin döner kulpu vardır. Bu kulp 360 derece dönebilmekte ve önceden belirlenmiş açılarda durmaktadır. Genellikle insanlar ağaçları yatay veya dikey olarak ve testereyi belirli açılarda tutarak veya vücutlarını eğerek veya yaslanarak kesmektedir. Maalesef testere sık sık kullanıcının elinden kaymakta veya kullanıcı çok biçimsiz bir durumda çalışmak mecburiyetinde kalmaktadır. Bu durum yaralanmalara yol açabilmektedir. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için önerilen testerenin döner bir kulpu vardır ve bu şekilde kullanıcı kesme açısını ayarlayabilmektedir.

Proje Adı : Rotation Saw, Tasarımcıların adı : Hoyoung Lee, Müşterinin adı : DESIGNSORI.

Rotation Saw Elektrikli Testere

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.