Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Küçük Ölçekli

Conceptual Minimalism

Ofis Küçük Ölçekli İç tasarım estetik bir çizgiyle kaplıdır, ancak işlevsel bir minimalizm değildir. Açık plan alanı, temiz çizgiler, bol miktarda doğal gün ışığına izin veren büyük cam açıklıklar ile vurgulanır, çizgi ve düzlemin temel yapısal ve estetik unsurlar haline gelmesini sağlar. Dik açıların olmaması, mekanın daha dinamik bir görünümünü benimseme ihtiyacını belirlerken, malzeme ve dokusal çeşitlilik ile birleştirilmiş açık renk paleti seçimi, alan ve fonksiyon birliğini sağlar. Bitmemiş beton yüzeyler, beyaz-yumuşak ve pürüzlü-gri arasında bir kontrast eklemek için duvarlara yükselir.

Proje Adı : Conceptual Minimalism, Tasarımcıların adı : Helen Brasinika, Müşterinin adı : BllendDesignOffice.

Conceptual Minimalism Ofis Küçük Ölçekli

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.