Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bağlanabilir Hareketli Masa

Ergo-table for bed

Bağlanabilir Hareketli Masa Masa belirli bir açıda dönerek yatağın altına girebilmekte, ve yine kullanışlı bir şekilde açılabilmektedir. Rahat kullanım için iki düzlemde hareket edebilmektedir. Diz üstü bilgisayarların veya benzer cihazların havalandırmayı engellendiği için doğrudan yatak üzerine konulamama problemini çözmektedir. Yatakta istenilen duruşu aldıktan sonra kullanıcı masayı kendisine doğru çekebilmekte ve konforlu bir çalışma sağlanmaktadır. Masanın kaldırılması da oldukça kolaydır.

Proje Adı : Ergo-table for bed, Tasarımcıların adı : Ivan Paul B. Abanilla, Müşterinin adı : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Bağlanabilir Hareketli Masa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.