Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabure

Kagome

Tabure Grafik tasarımcısı geçmişi olan Shinn Asano tarafından tasarlanan "Sen" altı parçadan oluşan ve 2D çizgileri 3D şekillere dönüştüren bir çelik mobilya takımıdır. “Kagome tabure” dahil her parça fazlalıkları minimize ederek hem form hem de kullanışlılık sağlayan ve geleneksel Japon sanat ve desenleri gibi eşsiz kaynaklardan esinlenen çizgilerle yaratılmışlardır. Kagome tabure birbirlerini destekleyen 18 adet dik üçgenden yapılmış olup, yukarıdan bakıldığında geleneksel Japon sanat deseni ‘kagome moyou’yu oluşturur.

Proje Adı : Kagome, Tasarımcıların adı : Shinn Asano, Müşterinin adı : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Tabure

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.