Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat Kadranı Uygulamaları

genuse

Saat Kadranı Uygulamaları Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine uygulamaları I’m Watch cihazı için özel olarak türetilmiş saat kadranı uygulamalarıdır. Uygulamalar orijinal, basit ve güzel olup, geleceğe yönelikten bilim kurguya ve dijital dünyaya uzanmaktadır. Tüm kadran grafikleri I’m Watch renk kataloğunda yer alan 9 renkte olabilmektedir. Şimdi zamanı yeni bir şekilde göstermenin, okumanın ve anlamanın muhteşem anıdır. www.genuse.eu

Proje Adı : genuse, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : genuse.

genuse Saat Kadranı Uygulamaları

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.