Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Eğitim Uluslararası

STARLIT

Eğitim Uluslararası Starlit Öğrenim Merkezi, 2-6 yaş arası çocuklar için rahat öğrenme ortamında performans eğitimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Hong Kong'daki çocuklar yüksek baskı altında okuyorlar. Form ve mekanı düzen yoluyla güçlendirmek ve çeşitli programlara uymak için Antik Roma Şehir Planlaması'nı uyguluyoruz. Dairesel elemanlar, sınıfı ve stüdyoları iki farklı kanat arasında zincirlemek için eksen düzenlemesi içinde yayılan kollar boyunca yaygındır. Bu öğrenim merkezi, geniş bir alana sahip keyifli bir öğrenme ortamı yaratmak için tasarlanmıştır.

Proje Adı : STARLIT, Tasarımcıların adı : Catherine Cheung, Müşterinin adı : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT Eğitim Uluslararası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.