Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

loop-сhair

Sandalye Dikdörtgen bir parça kesimi sonrası gördüğüm kıvrılmış bir halkadan ilham aldım. Halka bükülerek sandalyenin kollarını oluşturmakta, metal parçalar cıvatalarla tahta ayaklara bağlanmaktadır. Sandalyenin oturma ve sırt bölgeleri şeffaf plastikten yapılmıştır. Bu üç farklı malzemenin birleşimi sandalyeye hafiflik hissi vermektedir.

Proje Adı : loop-сhair , Tasarımcıların adı : Viktor Kovtun, Müşterinin adı : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.