Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led-Spot Işığı

Stratas.02

Led-Spot Işığı Xicato XSM Artist Serisi LED modülü (sınıfının en iyi Renk İşleme LED'i) için özel olarak tasarlanmış ray montajı için LED Spot Işığı. Sanat eserlerini ve iç ortamları aydınlatmak için mükemmel, temiz estetik ve kompakt bir genel boyut. Stratas.02 standart olarak 3 adet değiştirilebilir reflektör (spot 20˚, orta 40˚, taşma 60˚) ve bir petek parlama önleyici panjur ile birlikte verilir.

Proje Adı : Stratas.02, Tasarımcıların adı : Christian Schneider-Moll, Müşterinin adı : .

Stratas.02 Led-Spot Işığı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.