Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
40 yaşında bir iş merkezi

780 Tianshan Road, Shanghai

40 yaşında bir iş merkezi Kırk yaşında olan binanın pencere ve merdiven trabzanları gibi orijinal unsurları, geçmişin hikayelerini anlatmaları için, onarılarak muhafaza edilmiştir. Ev sahibi yeraltı altyapı hizmetlerinde uzmanlaşmış bir firmadır. Şirket felsefesi “görünmeyeni görmek” olduğu için, modern ama dar bir koridor odaları gizlemekte, kapılar belli belirsiz görünmektedir. Tüm binada nostaljik bir hava hakimdir. Çin zarafeti ile bu tarihi bina canlandırılmış ve korunmuştur.

Proje Adı : 780 Tianshan Road, Shanghai, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40 yaşında bir iş merkezi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.