Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Parfümeri Dükkanı

Nostalgia

Parfümeri Dükkanı 1960-1970'lerin endüstriyel manzaraları bu projeye ilham verdi. Sıcak haddelenmiş çelikten yapılan metal yapılar, gerçekçi bir anti-ütopya tonu yaratır. Paslı profilli eski çitler, tam bir ifade özgürlüğü atmosferi yaratır. Açık teknik iletişim, eski püskü alçı ve granit tezgah altmışlı yılların iç mekan endüstriyel şıklığına katkıda bulunur.

Proje Adı : Nostalgia, Tasarımcıların adı : Dmitry Pozarenko, Müşterinin adı : Gold Apple.

Nostalgia Parfümeri Dükkanı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.