Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otel

Shanghai Xijiao

Otel Bu proje, Şangay banliyölerinde beş katlı dönüştürülmüş bir villadır ve yaklaşık 1.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Dekor, tavandan zemindeki taş yerleşim planına kadar canlı ve yeni bir Çin hissini bir araya getiriyor. Tavan, gizli ışığın boşluklardan geçmesine izin veren siyah boya ve gri paslanmaz çelik plaka ile dekore edilmiştir. Yeni Çin hissini ifade eden ahşap kaplama, paslanmaz çelik ve boya gibi malzemeler, yeni bir Çin hissi alanı yaratmak için bir araya getirildi. Sonuç olarak, tasarım insanları Şangay'a ve özünde kendilerine daha da yakınlaştırmayı amaçlıyor.

Proje Adı : Shanghai Xijiao, Tasarımcıların adı : Yuefeng ZHOU, Müşterinin adı : Liang DING & Yuefeng ZHOU.

Shanghai Xijiao Otel

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.