Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Villa Içi

Chinese Style Villa Design

Villa Içi Çin tarzı iç tasarım, özellikle başarılı işletme sahipleri ve saygınları için son yıllarda trend olan HXL iç tasarım stüdyosu, ilgili unsurları çıkarmak için sürekli olarak eski Çin geleneksel dekoratif tekniklerinden sürekli olarak bu tarzın dinamiğini araştırıyor ve araştırıyor. modern tasarım tarzı malzemeler ve teknoloji, karşılıklı entegrasyon, birbirinden öğreniyor ve size farklı bir his getirmeye çalışıyoruz.

Proje Adı : Chinese Style Villa Design, Tasarımcıların adı : Xulong Huang, Müşterinin adı : HXL Interior Design Studio.

Chinese Style Villa Design Villa Içi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.