Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

Monochromatic Space

Konut Ev Monochromatic Space, aile için bir evdir ve proje, tüm zemin seviyesindeki yaşam alanını yeni sahiplerinin özel ihtiyaçlarını içerecek şekilde dönüştürmek hakkındaydı. Yaşlılar için dostça olmalı; çağdaş bir iç tasarıma sahip; geniş gizli depolama alanları; ve tasarım eski mobilyaların yeniden kullanılmasına uygun olmalıdır. Summerhaus D'zign, günlük yaşam için işlevsel bir alan yaratan iç tasarım danışmanları olarak görev aldı.

Proje Adı : Monochromatic Space, Tasarımcıların adı : Summerhaus D'zign Pte Ltd, Müşterinin adı : Summerhaus D'zign Pte Ltd.

Monochromatic Space Konut Ev

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.