Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Teleskopik Kolon

Uni-V

Teleskopik Kolon Şık tonlu minimalist tarz "Uni-V", panoramik manzaralı mülkler için tasarlanmış teleskopik bir sütundur. Cazibesini ve istikrarını artıran alüminyumdan yapılmıştır. Boyutları iyi orantılıdır, iç sütunu sadece 360 ° dönüş için anlamlı olmakla kalmaz, aynı zamanda ergonomik yükseklik ayarı için çalışabilir hale getirir. Gözlem sırasında akışkanlık için tamamen serbest hareket sağlayan üst mekanik bağlantıları ile. İç veya dış montaj, tasarımı modern dekor için bir stil yaratıyor.

Proje Adı : Uni-V, Tasarımcıların adı : Jessie W. Fernandez, Müşterinin adı : VISIMAXI.

Uni-V Teleskopik Kolon

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.