Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ticari Ve Idari

Sina Complex

Ticari Ve Idari Planda, proje çalışmalarına açık hava ile temas eden ve aynı zamanda hava filtresi için bitki örtüsünün tadını çıkaran bir solunum akciğeri ile başlamış ve bu eğilimin tüm seride devam etmesi için girişimde bulunulmuştur. Ayrıca şehri seyretmek için çeşitli yüksekliklerde bazı yerler kuruldu. Bu yerler kabuklar (bitki örtüsü ve tasarımlar) ile çevriliydi ve tamamen, fiziksel ve görsel kirlilik yoğunluğunu azaltmak için hem içeriden hem de dışarıdan seyirciler için bu unsurlar tarafından filtrelenmiş bir görünüm sunuyor.

Proje Adı : Sina Complex, Tasarımcıların adı : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, Müşterinin adı : Towseeh Sina Company .

Sina Complex Ticari Ve Idari

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.