Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma Yapısı

Tensegrity Space Frame

Aydınlatma Yapısı Tensegrity uzay çerçeve ışığı, yalnızca ışık kaynağını ve elektrik kablosunu kullanarak bir ışık fikstürü üretmek için RBFuller'in "Daha çok için daha az" ilkesini kullanır. Tensegrity, yalnızca yapısal mantığıyla tanımlanan görünüşte kesintili bir ışık alanı üretmek için hem sıkıştırma hem de gerilimde karşılıklı olarak çalışan yapısal araç haline gelir. Ölçeklenebilirliği ve üretim ekonomisi, parlak formu, çağımızın paradigmasını doğrulayan bir sadelikle yerçekiminin çekişine zarif bir şekilde direnen sonsuz konfigürasyonlu bir metaya hitap ediyor: Daha az kullanarak daha fazlasını başarmak.

Proje Adı : Tensegrity Space Frame, Tasarımcıların adı : Michal Maciej Bartosik, Müşterinin adı : Michal Maciej Bartosik.

Tensegrity Space Frame Aydınlatma Yapısı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.