Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lavabo

SEREL Purity

Lavabo Serel Purity Lavabo, eşsiz ve şaşırtıcı çanak formu ile banyolarda yerini alıyor. Görünmez olan atık su deliğinin tasarımında genel yaklaşım. Bu yaklaşım, tasarımı çok önemli etkiliyor ve özenli detayların geliştirilmesine neden oluyor. Bu yaklaşımla Serel Purity lavabo, saf, pürüzsüz, zarif ve tasarımın genel bütünlüğüyle tam bir uyum içinde görünüyor. SEREL Saflık Yumuşak formların hakimiyetine sahip lavabo, kullanıcıyı fütürizme davet ediyor.

Proje Adı : SEREL Purity, Tasarımcıların adı : SEREL Seramic Factory, Müşterinin adı : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Lavabo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.